نشانه ی روز :

روابط

خوب رسیدیم به بخش روابط قدم چهارم … و در مورد اهمیتش اگه بخوام بگم در یک کلام میگم : کیفیت زندگی و سرنوشت هر کسی وابسته به سه رابطه هست : رابطه با خودش ، رابطه با دیگران و رابطه با خدایی که درک میکنه … تامام تامام !

این که گفتم یعنی همه چیز در زندگی ما به روابطمون بستگی داره … دقیقتر بگم ؟ همه چیز در زندگی نوعی رابطه است !بهش فکر کن …  لحظه ای هست که با کسی یا چیزی در درون یا بیرونت در رابطه نباشی ؟

در کل کار دوازده قدم اصلاح این سه رابطه ی اصلیه !

خوب رسم اینه که بخش روابط رو معمولا با کارکرد سوالا جمع و جور کنیم و بریم ، ولی واقعیت اینه ایده آل کار کردن این بخش به این صورته که من تمام روابطی که در زندگیم داشتم و یادم میاد (روابط عاطفی و رومانتیک ، کاری ، دوستانه ، فامیل ، همسایه ، تحصیلی ، غریبه ، آشنا و … ) رو لیست کنم ، مرور کنم ، چه الگوهایی توش بوده … چطور پیش رفت ، چی شد ، بیماری من در این رابطه چه تاثیری گذاشت و یه تراز مفصل در موردش بنویسیم (و چون در این سالها هنوز خودم موفق به گرفتن این چنین ترازی نشدم ، در موردش نمی نویسم ! که میفرمایم : رطب نخورده امر رطب کی کند !!! )

بخش هیجان انگیزی پیش رومون قرار گرفته ، به خدا میسپریم و جلو میریم …

کانال تلگرام مسیر آرامش، دوازده قدم آرام: این روبرو کلیک کنید شاید باز شه! ورود به تلگرام با یاروشکن 😂 می تونید در تلگرام این رو سرچ کنید : aram12steps

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *