نشانه ی روز :

سوال 25 قدم پنج / توسط قدم پنجم رابطه من با نیروی برترم چگونه تغییر کرده است؟

خوب داریم به جلو حرکت می کنیم و نیازه نگاهی به کوله باری که از قدم پنجم به همراه می بریم بندازیم. یکی از داشته های عالی ما امروز رابطه ی ارزشمندمون با نیروی برتره. طبق معمول هر دو نگاه مرسوم رو بررسی می کنیم. اگر راهنمام رو به عنوان نیروی برترم در نظر بگیرم، حالا بعد از قدم پنجم که نقابها رو از چهره برداشتم، کمک ارزشمندی که از او دریافت کردم، لحظات زیبای همدلی و همدردی و حمایت و رازداری رو با او تجربه کردم و قطعا ارتباط من بعد از این قدم با او دهها برابر متفاوت تر صمیمانه تر همراه با احترام بیشتر و همدلی زیباتری خواهد بود. او هم مثل من یک بیماره که قدمهایی بیش از من با بهبودی تجربه کرده و در کنار منه تا من هم مسیرم رو به زیبایی بپیمایم، اون حس جدایی و فاصله کمتر شده و همدلی و همسانی و صمیمیت بیشتر! چی از این قشنگتر؟!

اما خوب هر جا که اسم نیروی برتر میاد برای آرام اینطوره که خداوند رو تصور می کنم. قدم پنج باعث شد: اول اینکه با خدای خودم هم صادق باشم و متوجه بشم چقدر با ناصادقی با خدای خودم رفتار می کردم. از طرفی بار کارکرد این قدم رو به دوشش انداختم و چقدر زیبا من رو از این مسیر عبور داد، پس بیشتر به او اعتماد می کنم، سوم اینکه در ریشه یابی ها اتفاق زیبایی که افتاد این بود که هیچ موردی، مطلقا هیچ موردی پیدا نشد (و تا ابد نمیشه) که مسبب خطا و اشتباهات من خداوند باشه! هر چی بوده خودم بودم! این باعث آشتی من با او شد. باز هم که بگم اینکه فهمیدم من اون بنده ی گناهکار خطاکار و منتظر تنبیه نیستم! من خطاهایی کردم که بواسطه ی بیماریم بوده و الان به آغوش امن او پناه آوردم و او چه قشنگ من رو در آغوشش پذیرفته و به من فرصت داده تا جبران کنم و در این آغوش امن چه آرامشی حس می کنم! این یعنی یک رابطه ی جدید با نیروی برتر!

کانال تلگرام مسیر آرامش، دوازده قدم آرام: این روبرو کلیک کنید شاید باز شه! ورود به تلگرام با یاروشکن 😂 می تونید در تلگرام این رو سرچ کنید : aram12steps

One comment

  1. سلام قدم ۷تا ۱۲ توی صفحه نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *